Kush është modelja shqiptare që ndërroi profesion?

By

Për shumë vjet punoi si modele, por sot ajo ka ndërruar profesion.

Dhurata Lipovica ka njoftuar se tashmë ajo është bërë edhe fotografe pasi kjo punë ishte një ëndërr fëmijërore.

Modelja postoi edhe imazhet e para të cilat i ka realizuar vetë me ndihmen e disa bashkëpunëtorëve të cilët i ka cekur nën postim.

Dhurata është e martuar dhe ka dy fëmijë./Prive.al

 

https://www.instagram.com/p/BlOFcaDg6QC/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1do5z9zeeakou

 

Artikuj të ngjashëm