Maison de Parfum prezanton “Amouage”, markën e javës! (FOTO)

By

A i keni ndier ndonjëherë aromat që ju mbeten të ngulitura në kokë dhe të cilat një kohë të gjatë s’mund t’i harroni?

Të tilla janë aromat e markës së njohur “Amouage” të cilën e gjeni në të gjitha fragrancat në dyqanin “Maison de Parfum” në Rrugën B në Prishtinë.

Amouage është një fragrancë luksoze ndërkombëtare e krijuar në vitin 1983 në Oman të Emirateve të Bashkuara. Kompania ishte themeluar me kërkesë të Sultan Qaboos nga Prince Sayyid Hamad bin Hamoud al bu Said, dhe që atëherë ka marrë zemrat e miliona përdoruesve.

Parfumat luksozë, me çmime të volitshme mund t’i gjeni gjatë tërë javës në Maison de Parfum, ngase marka ka zbritje të theksuar në këto produkte. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm