Teuta bashkohet me Labin, çka po sjellin?

By

Teuta Selimi dhe Labinot Tahiri janë bërë bashkë së fundmi për një surprizë.

Artistët të cilët janë shumë të njohur dhe kanë arritur të realizojnë shumë hite shqiptare, kanë njoftuar se po sjellin bashkë një këngë.

Përmes një fotografie të publikuar nga M Production, është zbuluar se Teuta dhe Labi lansojnë sot me fillim të orës 18;00 bashkëpunimin.

Nuk ka detaje rreth titullit të këngës e as bashkëpunëtorëve./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MProduction (@mproduction)

Artikuj të ngjashëm