Blero dhe Onati shënojnë 1 milion shikime (Video)

By

Projekti i prezantuar para një jave në Prive, ‘Jo Jo’ që ka bërë bashkë Bleron dhe Onatin po pëlqehet në publik.

Ky projekt ka regjistruar shifrën e 1 milion shikimesh në YouTube teksa është bërë menjëherë pjesë e listave muzikore.

Muzika mban firmën e Elephant Studio teksa teksti atë të Chipsit dhe Onatit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm