Cili është ideali i lumturisë për Flutura Dedinjën ?!

By

Disejnatorja Flutura Dedinja sonte iu përgjigj pyetjeve të Liberta Spahiut në rubrikën Kutia të emisionit NIN.

Ajo tregon për punën e ëndrrave të saj, momentin më të keq, dhe idealin e saj të lumturisë.

Dedinja tregon edhe për shprehjen e saj të preferuar dhe storjen më të keqe të dashurisë.

Këto dhe përgjigjje tjera të disejnatores mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm