Tërësisht transparente: Rita Ora gjithë sytë nga ajo në tapetin e MTV VMAS

By

Ajo rrezikoi duke dalë tërësisht transparente, por ia vlejti barra qiranë.

Rita Ora shkëlqeu në tapetin e kuq në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve MTV VMAS në New York.

Këngëtarja zgjodhi të vishte një fustan dantellë, ndërsa veshi vetëm një palë të mbathura të zeza por gjoksin vendosi ta lërë të zbuluar duke marrë shumë vëmendje dhe duke tundur skenën.

Rita që ishte e nominuar në dy kategori, ka quar në shtëpi çmimin që fitoi në kategorinë BEST DANCE, për këngën Lonley Together të cilën e kishte në bashkëpunim me mikun e saj të ndjerë Aviciin.

Në këtë moment të ndarjes së çmimeve, Rita ka dalë në skenë me shoqen e saj shqiptare Bebe Rexhën me të cilën ka pranuar çmimin.

** RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN BELGIUM, FRANCE, GERMANY, NETHERLANDS, POLAND ** New York, NY - Rita Ora leaves little to the imagination in a black see-through dress, as she exits The Bowery Hotel headed to MTV's Video Music Awards at New York's Radio City Music Hall in New York City. Pictured: Rita Ora BACKGRID USA 20 AUGUST 2018 BYLINE MUST READ: Skyler2018 / BACKGRID USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

 

 

Artikuj të ngjashëm