WOW: Bebe Rexha e Rita Ora puthen në buzë në tapetin e kuq të MTV VMAS

By

Dy yjet e Popit, Rita Ora dhe Bebe Rexha janë puthur në buzë dhe i kanë mbajtur dorën njëra tjetrës gjatë tërë parakalimit në tapetin e kuq të MTV VMAs në New York gjatë mbrëmjes së kaluar.

Dy këngëtarët bukuroshe me prejardhje shqiptare, po dukeshin mahnitëse derisa e morën tërë vëmendjen e kamerave.

26 vjeçarja Rita kishte veshur një fustan glamuroz tërësisht transparent, që zbulonte shumë nga hiret e saj.

Ndërsa 28 vjeçarja Bebe Rexha, kishte zgjedhur të dukej tërë shkëlqim këtë mbrëmje, në një kostum ngjyrë argjendi.

Artikuj të ngjashëm