5 muaj jetë – Gold Ag ka një premtim për djalin (FOTO)

By

Sot janë bërë pesë muaj që kur Gold Ag dhe bashkëshortja e tij Ermira, u bënë prindër për herë të parë.

Këngëtari i cili dje lansoi një këngë të re, sot ka ndarë me ndjekësit në Facebook një fotografi duke mbajtur dorën e djalit të tij.

“Djali jem i urtë, kjo dorë është e sigurtë Sot 5 muaj 28 Prill”, ka shkruar artisti.

Urime./Prive.al

May be an image of baby and indoor

Artikuj të ngjashëm