Të tria të nominuara, por vetëm Rita Ora rrëmben çmimin në MTV VMAS

By

Me një fustan thuajse tërësisht transparent, ajo ka bërë për vete audiencën me paraqitjen në tapetin e kuq të mbrëmjes së ndarjes së çmimeve MTV VMAS 2018-të.

Këngëtarja Rita Ora përveç se që ka rrëmbyer vëmendjen me paraqitje, rrëmbeu edhe një çmim.

Rita që ishte e nominuar në dy kategori, ka quar në shtëpi çmimin që fitoi në kategorinë BEST DANCE, për këngën Lonley Together të cilën e kishte në bashkëpunim me mikun e saj të ndjerë Aviciin.

Në këtë moment të ndarjes së çmimeve, Rita ka dalë në skenë me shoqen e saj shqiptare Bebe Rexhën me të cilën ka pranuar çmimin.

Mandatory Credit: Photo by Andrew H. Walker/REX/Shutterstock (9793060fk) Rita Ora and Bebe Rexha MTV Video Music Awards, Show, New York, USA - 20 Aug 2018

“Unë e gjeta Aviviin dhe e fitova çmimin Bes Dance, kështu që t’i ngrisim duart lart bashkë për të”.

Por kjo gjë s’iu ka pëlqyer fansave të saj të cilit në rrjete sociale e kanë kritikuar Rita Orën, që nuk foli mjaftueshëm për Aviciin. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm