Nora dhe Era në klipin e ri në tjetër nivel – motrat duken ‘tmerrësisht’ seksi në tetë skenat e spotit

By

Ka kohë që fansat e tyre kanë pritur një duet nga motrat e famshme Istrefi.

Që të dyja kanë kohë të gjatë në skenë, megjithatë një këngë bashkë e sollën vetëm tani, me 19-të Prill të këtij viti.

Dyshja kanë lansuar me videoklip këngën “Nuk e di”, e cila është shoqëruar me një klip të paparë.

Motrat që njihen edhe për format bombastike trupore, i kanë kushtuar shumë vëmendje klipit të tyre, ndërsa skenat e përbashkëta e solo, janë të kuruara deri në detaj dhe zgjasin pak e jo shumë.

Dyshja kanë edhe dy skena të përbashkëta, ndërsa paraqitja është tejet e veçantë. Ato kanë lidhur flokët me njëra tjetrën, duke u bashkuar në videoklip. /Pive.al

Artikuj të ngjashëm