Bëhet virale video kur Harry Styles ndalon koncertin për të këshilluar fansen për ndarjen nga i dashuri

By

Një pjesëmarrëse e koncertit të Harry Styles mbeti e habitur pasi Harry Styles e këshilloi të linte të dashurin e saj, i cili dyshohet se kishte tradhtuar.

Cecilia Cavalcanti vendosi të lërë zemrën e saj në një anë për të marrë pjesë në koncertin e Styles ‘Love on Tour’ në Gjermani të mërkurën. 

21-vjeçarja nga Austria kishte arritur të shkonte drejt pjesës së përparme të seksionit në këmbë në stadiumin Olimpik të Mynihut.

Një video prekëse tregon Styles që ndalon koncertin e tij për të marrë pyetje nga fansat dhe vëren shenjën që Cecilia mbante në duar.

Tabela e madhe shkruhej: ‘Ai mashtroi. A duhet ta fal?’

Harry Styles këshilloi fansen për të dashurin e saj prej pesë vitesh që tradhtoi
'Haqe!': Një pjesëmarrëse e koncertit mbeti e habitur pasi Harry Styles e këshilloi të linte të dashurin e saj që dyshohet se tradhtoi

Ai u përkul për t’iu drejtuar Cecilias, duke i thënë: ‘A do të dëshironit ta çoni këtë hetim në publik?’

Ndërsa Styles i tregon turmës se çfarë thotë tabela, pothuajse 70,000 fansat fillojnë të brohorisin duke thënë: ‘Hape atë, hidhe atë.’

Megjithatë, Styles e mbyll turmën për t’iu drejtuar Cecilias me zemër të thyer, duke e pyetur: ‘Kush është ky person, sa kohë keni që jeni bashkë?’

Cecilia rrëfen: ‘Ai është një i dashur i mirë, gati pesë vjet, ai thotë se i vjen keq.’

Turma fillon të bërtasë me neveri ndaj mashtruesit ndërsa Styles bërtet me shaka: ‘Pse, Flo, pse, ia vlente t’i hidhte të gjitha?’

Më pas ai pyet: ‘A është Flo këtu sonte?’

Cecilia përgjigjet me: ‘Jo, ai po punon.’

Styles përgjigjet: ‘Kjo është për të ardhur keq sepse kam disa pyetje.’

Më pas këngëtari e përmbylli duke e këshilluar të renë austriake të bëjë atë që e bën të lumtur.

Turma brohorit përsëri për Cecilia, e cila që atëherë është ndarë me të dashurin e saj dhe kërkon të jetojë diku tjetër.

Cecilia hyri në rrjetet sociale për të ndarë momentin e mahnitshëm, duke shkruar: ‘Faleminderit, Harold (dhe 70,000 njerëzit në Mynih N1) për këshillën tuaj!’

Videoja mori mbi 280,000 shikime me më shumë se 2,000 komente, pasi shumë fansa u kënaqën nga ndërveprimi midis Styles dhe Cecilia.

Duke folur për Deadline, Cecilia tha: “Ne kemi qenë së bashku për pesë vjet dhe nuk jemi vërtet bashkë për momentin.

“Ne ende ndajmë një apartament dhe unë jam duke kërkuar për një apartament tjetër për t’u shpërngulur, kështu që ne ende flasim aty-këtu sepse jetojmë ende bashkë, por nuk jemi më bashkë.

“Disa muaj para shfaqjes, i dashuri im më tradhtoi dhe në momentin e videos ne ishim ende bashkë dhe ai nuk dinte për shenjën.

“Unë isha ende shumë e trishtuar për mashtrimin dhe ende nuk e dija nëse duhet ta lija atë apo ta falja dhe të largohesha prej tij”.

Kështu bëra dhe Harry e pa, e lexoi dhe tha: “Do të kthehemi tek ju! Çfarë mendoni?’

“Ai kurrë nuk tha që ta hidhte, por e kuptova se ai e kishte fjalën për këtë. Ai tha se duhet të bëj gjithçka që më bën të lumtur, por ai e di që meritoj më mirë.

“Harry është gjithmonë shumë i kujdesshëm dhe i dashur për fansat e tij, por ndihesha shumë e veçantë për mua, të shihja se ai dëgjonte me kujdes dhe se më tregoi se ndjenjat e mia kanë rëndësi. U ndjeva vërtet e parë dhe e dëgjuar prej tij,” përfundoi ajo.

Jini të përgatitur!  Fansave të Harry-t u është kërkuar të printojnë bileta për shfaqjen e tij të ardhshme në Edinburg, pasi koncerti i Beyonce u godit nga problemet me fansat që përpiqeshin të hynin.

 

Artikuj të ngjashëm