Të reja nga Young Zerka

By

Për të gjithë ata që ndjenë mungesën e Young Zerkas me prurje të reja muzikore, ka një lajm të mirë.

Këngëtari, ka njoftuar se ka nisur punën për një këngë të re, dhe këtë lajm e dha me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Nga studio, ai ndau një fotografi ku shkruante “Dicka e mirë po vjen”.

Padyshim që fansat e tij mezi po presin të shohin se cka ka përgatitur ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm