A është ‘piper’ Shyhrete Behluli për Learta Jakupin? (VIDEO)

By

Tashmë të gjithë e njihni Learta Jakupin.

Ajo është reja e Shyhrete Behluli, pasi është e martuar me djalin e saj Kushtrimin dhe tashmë kanë një djalë Matinin.

Shyhretja dhe Learta kanë raporte shumë të mira me njëra-tjetrën dhe këtë e kanë dëshmuar shpesh herë në intervista dhe rrjete sociale.

Por a është ndonjëherë ‘piper’ Shyhretja për Leartën?

Këtë e tregon vet Learta, tash edhe këngëtare, në rubrikën “Qitja pikën” të emisionit Prive, ku zbulon edhe shumë gjëra të tjera rreth vetes./Prive.al

Artikuj të ngjashëm