Pse u takua Ledri me Ritën?!

By

Ylli ndërkombëtar Rita Ora shpesh herë është pa nën shoqërinë e artistëve botërorë disa prej të cilëve madje i bëri më shumë se miq.

Por këto ditë ajo është takuar me një artist i cili është i po të njejtës kombësi me Riten.

Prive siguron këtë fotografi ku Rita dhe Ledri Vula shihen bashkë.

Ende nuk është bërë e ditur arsyeja e këtij takimi vetëm se Ritës mund ti themi të ketë kujdesi pasi Ledri tashmë e ka vulosur se është magnet për femra./Prive.al

Artikuj të ngjashëm