Ndahet edhe një tjetër çift i showbizit

By

Aktori Ben Affleck dhe Ana de Armas u ndanë pas gati një viti lidhjeje.

Ben Affleck and Ana de Armas

“Ben nuk është më në lidhje me Ana-n”, tha një burim për revistën People. “Ajo kërkoi të ndaheshin. Lidhja e tyre ishte e komplikuar. Ana nuk dëshiron që të jetojë në Los Angeles, por që Ben duhet të qëndrojë aty për fëmijët e tij”.

Të dy u panë së pari herë bashkë në mars të vitit 2020 gjatë një vizite në Kuba, nga dhe është Ana.

Më pas ata udhëtuan për në Kosta Rika para se të ktheheshin në Los Angeles. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm