I theu 30 kocka, Jeremy Renner pritet të bëjë paraqitjen e parë publike

By

Aktori Jeremy Renner është duke planifikuar që të bëjë paraqitjen e tij të parë publike pas aksidentit që e pati me një makinë për pastrimin e borës muaj më parë.

Ai është duke menduar që të marrë pjesë në premierën e serisë së tij të re në Disney Plus.

52-vjeçari do të jetë në premierën “Rennervations” më 11 prill, në Regency Village Theatre në Los Angeles.

Sipas një njoftimi për media, aktorit do të mund t’i bëhen pyetje të drejtpërdrejta nga publiku.

Renner theu më shumë se 30 kocka dhe iu nënshtrua operacioneve të shumta pasi i mbijetoi aksidentit në pronën e tij në Nevada, në ditën e Vitit të Ri.

Artikuj të ngjashëm