Modeli i ri i flokëve të Dua Lipës paska qenë një aksident!

By

Dua Lipa debutoi me modelin e ri të flokëve me dy ngjyra: bjonde e ndritshme në majë dhe nën të e zezë.

Ishte një model flokësh i guximshëm, për të cilin të gjithë se ajo nuk do ta ndryshonte së shpejti. Ishte një suprizë për ndjekësit e saj, kur ajo tregoi një tjetër transformim të madh të flokëve mbrëmë – pak e dinin se, kjo ishte e paplanifikuar.

Duke postuar në Stories-in e saj në Instagram, Dua pozoi për një seri fotografish me një prerje të re flokësh. Sigurisht që ajo dukej mahnitëse (si gjithmonë), por kapitulli në videon e saj e bëri të qartë se a) nuk është një klip ashtu si supozuam dhe b) ajo nuk kishte në të vërtetë qëllim të kishtë këtë model flokësh.

Sipas Dua, modeli i ri i flokëve me baluke të shkurtra, u shkaktua nga këputja e flokëve si pasojë e zbadhuesit (si e njohim në zhargonin tonë, blanzh).

Dua Lipa

 

Artikuj të ngjashëm