Ermal Fejzullahu në bashkëpunim?!

By

Pas duetit shumë të suksesshëm me babain e tij Sabri Fejzullahu, Ermali ka menduar që vitin mos ta përmbyll vetëm.

Kënga e radhës do të jetë sërish në bashkëpunim por që detajet e saj po mbahen enigmë për momentin.

Madje nuk është zbuluar as gjinia e artistit me të cilin është bërë bashkë për këtë projekt.

Çdo këngë e Ermalit këtë vit ka qenë në krye të toplistave si dhe listave muzikore gjithandej. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm