Të gjithë sytë në fustanin e fundit që veshi Katy Perry

By

Pamja më e fundit Katy Perry në tapetin e kuq do mbetet e paharrueshme.

Këngëtarja “Teenage Dream” doli në Billboard Women in Music Awards më 6 mars në një ansambël të kuq të rrezikshëm me dy pjesë që dukej të kujtonte epokën e saj ikonike.

Katy Perry Flashes Her Thong at 2024 Billboard Women in Music Awards | Us  Weekly

Ndërsa pozonte në tapetin e kuq, Katy tregoi ansamblin, i cili përfshinte një bluzë korseje të kuqe ngjyrë peplum, së bashku me fundet e përputhshme që përfshinin fund të zhveshur me një vështrim të pëlhurës gri poshtë. 39-vjeçarja e përfundoi pamjen me një tanga të zezë dhe një print të guximshëm flutur, i cili dukej qartë mes pamjes së saj të ngushtë.

Katy Perry flashes thong and lower back 'tattoo' at Billboard Women in  Music 2024

Për aksesorët, Katy kishte veshur një gjerdan me shije perla dhe një palë vathë të ngjashëm, si dhe një palë pompa të zeza të larta. Ajo kishte flokët e saj në një bisht të gjatë dhe e lidhi të gjithë pamjen së bashku me një buzë të kuqe të theksuar.

Katy Perry Rocks a Corset, Thong and Sky-High Platform Heels at 2024 Billboard  Women in Music Awards | Entertainment Tonight

Artikuj të ngjashëm