Zbulohen detaje të reja rreth aksidentit që la të lënduar rëndë aktorin Kevin Hart

By

Në fillim të shtatorit u raportua se komediani dhe aktori i famshëm, Kevin Hart ishte aksidentuar rëndë me makinë. Ndonëse aktori ishte lënduar rëndë ai fatmirësisht ishte larg rrezikut për jetën.

Image result for kevin hart accident

Sot detaje të reja në lidhje me aksidentin janë publikuar. Shoferi i makinës së komedianit Kevin Hart‘ ishte duke lëvizur në mënyrë të pamatur dhe shkaktoi përplasjen e 1 shtatorit që plagosi rëndë Hart, thanë autoritetet në një raport të lëshuar për media.
Image result for kevin hart accident
Shoferi përshpejtoi në një kthesë në autostradën Mulholland dhe humbi kontrollin e makinës, makina rrëshqiti dhe përplasi në një pemë sipas raportit nga Patrulla Highway California.

Hart ende po shërohet nga përplasja dhe po i nënshtrohet terapisë fizike në shtëpinë e tij, tha avokati i tij.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm