Ever B publikon dy këngë në një projekt

By

Reperi i ri Ever B ka publikuar projektin e tij më të ri “New Champion”.

Artisti erdhi solo po me dy këngë në një, e para e krijuar nga Rzon “New champion” teksa e dyta e titulluar “Bandal” nga Rzon dhe PllumB.

Videoklipi i kuruar në detaj ka logon e Sekuencë.

Për vetëm pak orë mori goxha shumë vëmendje, e teksa mund ta shihni në këtë link./Prive.al

Artikuj të ngjashëm