Ermal Fejzullahu na ktheu shumë pas në kohë me këtë fotografi

By

Ermal Fejzullahu i uroi motrës së tij Bulzës ditëlindjen dhe me postimin e tij ai na riktheu shumë pas në kohë.

Këngëtari hapi arkivat e fotografive familjare për të ndarë një nga ato në Instagram.

Ermali shihet pranë motrës së tij Bulzës kur ishte vetëm një vogëlush që këndonte këngë për fëmijë.

“HBD motër edhe 100 me krejt të mirat në jetë”, ka shkruar këngëtari teksa i ka bërë edhe tag në postim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm