Burri i bën dhuratë luksoze Shkurte Gashit (FOTO)

By

Shkurte Gashi u surprizua sot nga bashkëshorti i saj Alberti.

Ajo pranoi një orë të markës Rolex e që janë goxha luksoze dhe të kushtueshme.

Këngëtarja e ndau me ndjekësit në Instagram dhe e falënderoi burrin e saj publikisht.

Ndryshe, Shkurta dhe Alberti kanë një djalë njëvjeçar i cili quhet Mal.

E gëzofsh orën!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm