Të gjithë duam ta dimë: Si erdhi kaq shpejtë në formë pas lindjes Zaimina Vasjari?

By

Barku i saj tejet i sheshtë, të lë përshtypjen se ajo s’ka kaluar fare në procesin e shtatzënisë.

Këngëtarja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari u bë nënë vetëm tetë muaj më parë dhe ka ca muaj që ajo ka dalë me rroba banje dhe po të mbahej ndonjë konkurs modelimi, ajo do e fitonte.

View this post on Instagram

Pa pa fare 🙈🤣

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Vasjari ka arritur që në kohë rekorde jo vetëm t’i largojë kilogramët e shtatzënisë, por edhe të ketë një fizik tejet fit dhe një bark të sheshtë të cilin do ia kishin zili të gjitha vajzat.

Megjithatë, ajo ende nuk ka treguar se si ka ardhur në formë kaq shpejtë derisa në intervista e muzikë, nuk ka qenë prezente që para e pas lindjes së vajzës së saj. /Prive.al

View this post on Instagram

🍫

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Artikuj të ngjashëm