Aventurat e Teuta Krasniqit, aktorja lëshohet në tobogan si një fëmijë dhe është tejet simpatike! (VIDEO)

By

Ka më shumë se 10-të ditë që ajo ndodhet me pushime me familjen e saj tre anëtarëshe.

Aktorja e njohur kosovare Teuta Krasniqi, po shijon pushimet verore në Turqi dhe çdo moment i bukur i familjes, është paraqitur nga Krasniqi në rrjetet sociale.

Krasniqi ka ndarë me fansat e ndjekësit e saj, momente nga këto pushime e më i veçanti ndër to, është ai kur ajo si një fëmijë lëshohet nga tobogani fantastik i hotelit.

Ndiqeni videon më poshtë:

View this post on Instagram

Aventurat e Teuta Krasniqit 😋😍 @teutakrasniqi

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm