Sipas Shqipes ky banor brenda shtëpisë është shumë i dobët

By

Shqipja ka folur me disa nga banorët për lojën e disa të tjerëve.

Ajo ka komentuar edhe lojën e Albës, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkohë, Shqipja ka folur edhe për Bucin dhe se çka ka thënë, mund ta shihni në videon e mëposhtme:

Artikuj të ngjashëm