Të famshmit që vërtetojnë se bukuria natyrale është më në modë sot (FOTO)

By

Koha ndryshon dhe tani gjithnjë e më pak personazhe të famshëm përdorin filtra dhe grim të guximshëm për t’i bërë përshtypje fansave të tyre.

Bukuria natyrore është më në modë, dhe shpresojmë se ka shumë njerëz të famshëm që nuk kanë frikë ta lavdërojnë atë në platformat e tyre online dhe në jetën reale.

Ne kemi gjetur shumë të famshëm që janë krenarë të na tregojnë këtë pjesë të jetës së tyre.

Adele


Gillian Anderson


Beyoncé


Alexandra Daddario


Doutzen Kroes


Boy George


Dakota Fanning


Halle Berry


Emmy Rossum


Abigail Spencer


Alyssa Milano


Marion Cotillard


Ashley Graham


Lucy Lawless


Shannen Doherty


Allison Williams


Adam Lambert

Artikuj të ngjashëm