I rikthehet dashurisë së vjetër, Çiljeta Xhilaga mori këtë vendim të papritur! (FOTO)

By

Ajo ka dy ngjyra të preferuara flokësh dhe nuk luan shumë nga asnjëra. Këngëtaren Çilketa Xhilaga, o e kemi parë si bionde o si zeshkane.

Pas një kohe të gjatë, që e mësoi publikun me pamjen e saj prej një zeshkaneje, Xhilaga i është rikthyer dashurisë së vjetër.

https://www.instagram.com/p/Bhe_SRIlm-e/?taken-by=ciljetaxhilaga

Këngëtarja sërish ka lyer flokët të bardha, që marrë parasysh nga pigmenti i errët që kishte ky është një goxha ndryshim.

E edhe kjo ngjyrë flokësh, i shkon shumë këngëtares e cila shquhet për ngjyrën e kaltër të syve dhe tipareve tërheqëse të fytyrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm