Eventi përrallor që mbledhi këngëtaret shqiptare: Ja si shkëlqyen ato

By

Mbrëmjen që lamë pas, në Hotel Plaza në Tiranë u zhvillua një event përrallor.

Një çift festoi dhjetë vjetorin e lidhjes përmes një organizimi që të linte pa fjalë në çdo detaj të tij.

Nga dekori me mbi 30.000 lule natyrale në pjesën e tavanit e deri tek muzika dhe pjesëmarrësit, çdo që ishte për t’u mbajtur mend.

E në mesin e shumë të ftuarve, ishin edhe përplot fytyra publike.

Nga Xhensila Myrtezaj, Olta Boka, Kejsi Tola e tek Lori Hoxha, vajzat shkëlqyen me pamjen e tyre.

Më poshtë disa prej fotografive të postuara nga vetë këngëtaret në rrjete sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm