Nënshkroi kontratë me Spinnin Records, ky është shqiptari që mori vëmendjen e gjigantit të muzikës

By

Njëra ndër kompanitë më të mëdha internacionale të muzikës në botë, Spinnin Records, ka nënshkruar kontratë me një shqiptar.

Prive njofton se DJ shqiptar i njohur me nofkën Drop G, ka nënshkruar kontratë me Spinin Records, dhe ai është shqiptari i parë që ka një marrëveshje me kompaninë.

Spiinnin Records është kompania e cila ka mbledhë rreth vetes artistët më të mirë të zhanrit të muzikës dance, ndërsa në këtë label janë edhe artistë si Oliver Heldens, Sam Feldt e të tjerë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm