Kaq e pati? Lëvizje të reja sa i përket raportit mes Taynës dhe Dafinës!

By

Raporti mes Taynës dhe Dafina Zeqirit tash e një kohë është në fokus të mediave.

Muaj më parë, u dyshua për një ftohje të mundshme nga mungesa e përkrahjes në rrjete sociale për projektet e njëra-tjetrës, ndryshe nga një kohë më herët.

Për këtë gjë, Prive.al shkroi në Gusht e nuk thuhet kot se ku ka zë s’është pa gjë.

Çfarë po ndodhë mes Taynës dhe Dafina Zeqirit?

Tashmë, dy vajzat që sollën super hitin “Bye bye” as nuk ndiqen në rrjete sociale.

Si të mos mjafonte kjo, fansat janë të bindur se një pjesë e “freestyle” mbrëmjen e djeshme në emisionin e Meriton Mjekiqit i dedikohej po Dafinës.

Teksa dy protagonistet nuk po flasin për këtë gjë, neve s’na mbetet gjë tjetër pos të dyshojmë. /prive.al

View this post on Instagram

Tayna diss dafina zeqiri❗ #hipphopp_shqip #dafinators #tayna

A post shared by HIP HOP OFFICIAL (@hipphopp_shqip) on

Artikuj të ngjashëm