Adelina Emini rikthehet me “Nuk je ti” (VIDEO)

By

Pas një kohe të gjatë pa projekte të reja muzikore, Adelina Emini është rikthyer me projektin e titulluar “Nuk je ti” i cili u publikuar dje në youtube.

Muzika e kësaj kënge është realizuar nga Darko Dimitrov ndërkaq për tekstin u përkujdes Lindoni.

“Ne kohen e zhurmave te medha, kemi nevoje per melodi qe qetesojne shpirtin. Shpresoj ta pelqeni kengen dhe videoklipin tim te ri”, ka shkruar Adelina në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm