Çfarë i ra bingo Bleros përpos Afronës? (VIDEO)

By

Në intervistën më të shkurtër të emisionit Prive, këtë të shtunë ishte këngëtari Bero.

Çfarë tjetër i ra bingo përpos Afronës, a shikon filma pornografik, cila ka qenë marrëdhënia e tij më e çuditshme seksuale dhe shumë e shumë të tjera, përgjigjet Blero.

Më poshtë videoja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm