‘Semafori’ nga Mc Kresha dhe Lyrical Son ishte himni i ‘Sunny Hill’ (VIDEO)

By

‘Semafori’ nga Mc Kresha dhe Lyrical Son ishte himni i natës së mbrëmshme në Sunny Hill Festival.

Mijëra njerëz, mbase të gjithë e kënduan këngën nga fillimi deri në fund pa gabuar.

Këtë moment e ka shpërndarë edhe Dua Lipa në Instagram.

Festivali vazhdon edhe sonte me Diplo dhe artistë të tjerë shqiptarë.

Ndërsa momentin e ‘Semaforit’ mund ta ndiqni në linkun më poshtë./Prive.al

 

https://instagram.com/stories/dualipa/2899068334277142974?utm_source=ig_story_item_share&igshid=YmMyMTA2M2Y=

Artikuj të ngjashëm