Tipike nga Stresi: Telefonon nga burgu në emisionin direkt në TV Klan

By

Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj tash e sa kohë ndodhet prapa grilave të burgut të Fushë Krujës pasi muajin e kaluar u arrestua e më pas u burgos për arsyen e armëmbajtjes pa leje si dhe bashkëpunimit me një grup kriminal.

View this post on Instagram

1 Gjak ,1 Gjuhë, 1 Besë ❗️❗️ Urime festën e 28 Nëntorit te gjithë shqiptarëve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

A post shared by STRESI (@stresi) on

Por reperi befasoi të gjithë gjatë ditës së sotme duke telefonuar nga qelia në emisionin “Aldo Morning Show” në TV Klan në Shqipëri.

Madje, videon e bisedës e publikoi në llogarinë personale në Instagram, si për të treguar se ka qasje të plotë në internet falë telefonit që zotëron në qeli.

Ai tregoi se me të ndodhen 450 të burgosur të tjerë që besohet se po ndiqnin emisionin e mëngjesit në atë kohë.

Më poshtë e keni bisedën e plotë të këngëtarit me udhëheqësin e emisionit Aldon.

View this post on Instagram

Its #bb4life 🤫🤫

A post shared by STRESI (@stresi) on

Artikuj të ngjashëm