Taulant Xhaka shtrihet në spital

By

Futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka duket se ka pasur probleme shëndetësore.

View this post on Instagram

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Ai ka postuar post një foto nga spitali ku ka treguar se ka bërë dhe një ndërhyrje kirurgjikale, pa e specifikuar konkretisht.

Ai shkruan se operacioni ka shkuar mirë dhe falënderon për mesazhet:

“Operacioni shkoi mirë. Faleminderit për mesazhet. Do kthehem më i fortë.”

Mesa duket bëhet fjalë për ndonjë lëndim ligamentesh nga aktivititeti i tij sportiv që është dashur të intervenohet përmes një ndërhyrjeje. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Artikuj të ngjashëm