Disa të vërteta dhe të pavërteta rreth të famshmëve shqiptarë (VIDEO)

By

Javën e kaluar, Prive ju solli lajme rreth disa të famshmëve shqiptarë.

Në videon më poshtë keni mundësi të kuptoni lajme rreth Vjollca Haxhiut, Violetë Kukajt dhe Ermal Fejzullahut.

Me kë po bashkëpunon Ermali, a u martua Vjollca dhe çfarë ka ndodhur me Violetën?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm