Tatuazhe minimaliste: Edhe Rita Ora e vazhdon këtë trend

By

Pak kohë më parë Prive pati transmetuar artikullin që Vogue kishte shkruar për modelen Kaia Garber dhe si ajo është frymëzuese për tendencat aktuale të tatuazheve.

Tatuazhet e Kaia Garber do ju frymëzojnë edhe ju të bëni një

Tani këtë tendencë po vazhdon edhe Rita Ora e cila ka së paku nëntë tattoo.

Ajo ka kaluar ditët e kaluara duke u përqendruar në pushim dhe relaksim, pas ndërhyrje kirurgjike për largimin e bajameve të saj.

Dhe Rita Ora, 29 vjeçare, e dëshmoi këtë të dielë se është më mirë se asnjëherë, kur ajo ndau një foto të vetes duke pozuar në një bikini të zi.

Po këtë të dielë ajo ndau disa foto duke bërë jo një po dy tatuazhe. /Prive.al

Making her mark: It appeared to be a busy Sunday for the star, as she also posted a series of images of herself adding to her body ink with a pair of brand new tattoos

Tattoos: She showed off her new tattoos – a small crescent on her arm and a delicate cross on her hand – from artist-to-the-stars Daniel Winter, aka Winter StoneThe man: Captioning the images, she wrote, @winterstone your the man. Thank you for tattooing me on this fine Sunday'

 

Artikuj të ngjashëm