Nga plazhi, Luana numëron ditët e fundit me prefiksin 2

By

Prezantuesja Luana Vjollca ka hyrë në dy javët e fundit me prefeksin 2 përpara.

View this post on Instagram

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Me datë 2 shtator, ajo do të mbushë 30 pranvera.

Në prag të tyre, Luana ndihet më seksi se kurrë!

Këtë na e ka dëshmuar përmes fotografive me rroba banjo nga deti, shkrepje të cilat dikur, besa deri vonë i ka pasur si “tabu” meqenëse numëroheshin në gishta.

“Ditët e fundit si…” – është shprehur ajo me gjasë duke aluduar për ditët e fundit përpara ditëlindjes si 29 vjeçare.

30-shin, Luana e ka paralajmëruar me projekte të reja të cilat na duhet të presim edhe pak ditë për t’i parë.

Është e sigurt se ajo nuk rri në një vend dhe është gjithmonë në kërkim të sfidave të reja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm