Çfarë fshihet prapa fotografisë së Alban Skenderajt me Capital T?

By

Ndryshe nga të tjerët, Alban Skenderaj uroi 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës me një fotografi krah Capital T-së.

“Gezuar diten e pavaresise e dashur Kosove”, ka shkruar Skenderaj.

Imazhi ka marrë më shumë se 20 mijë pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet, madje edhe prej atyre që kërkonin sërish një bashkëpunim.

Nëse nuk e dini, Albani dhe Capo sollën vite më parë një këngë bashkë e cila sot numëron më shumë se 10 milionë klikime.

Edhe pse asnjëri prej artistëve nuk tha diçka të tillë, mbase një projekt i dytë po vjen së shpejti mes tyre…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm