Pse u shtye klipi i Morenës dhe Stresit?

By

Tashmë duhej të ishte e publikuar, mirëpo Morena e Stresi kanë vendosur një datë të re për klipin e tyre “Bad Girl”.

Projekti do të lansohet me 24 shtator e kjo ka një arsye.

Stresi ka treguar se kjo datë është menduar pasiqë kishin disa vonesave në vendosjen e këngës në platformat online.

E këtë njoftim e ka dhënë përkrah një copëze të klipit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm