Takim i ngrohtë mes modeleve shqiptare në SHBA! (FOTO)

By

Mbrëmja e kaluar shënoi edhe një ditë mjaft të veçantë për dy prej modeleve më të njohura shqiptare.

Bëhet fjalë për Afërdita Dreshajn dhe Vildane Zenelin të cilat patën një takim mjaft të ngrohtë mes tyre.

Dyshja nuk është se janë shquar për miqësi të mirë mes vete por gjithësesi fotografia e takimi i fundit po e vërteton krejtësisht të kundërtën.

Siç duket lidhja e tyre ka qenë mjaft e afërt pavarësisht se ajo nuk është pasqyruar nëpër rrjete sociale apo vende tjera të cilat mund të kishin treguar edhe më herët për këtë relacion. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm