Urimi i veçantë i Zanfinës për motrën e saj! (FOTO)

By

Motra e dy këngëtareve të njohura, Adelina dhe Zanfina Ismailit, Ema, ditën e 1 marsit duket se e ka datën më të rëndësishme të jetës së saj.

Pikërisht sot ajo feston ditëlindjen e saj teksa urimet nga ana e të afërmve nuk kan munguar.

Ndër të parat që bëri një gjë të tillë edhe atë publikisht ishte Zanfina e cila përmes një fotografie në Instastory uroi motrën e saj me këtë rast të veçantë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm