Kylie arrin në Itali për festën e ‘çmendur’ të ditëlindjes (FOTO)

By

Ylli dhe biznesmenja e famshme, Kylie Jenner, ka arritur në Itali bashkë me familjen dhe shoqërinë e saj.

Jenner është në Itali për të festuar ditëlindjen e 22-të,  në një jaht privat, i cili raportohet se vlen 250 milionë dollarë.

Jahti përmban një staf prej 29 personash dhe kushton 1.2 milion dollarë në javë me qira.

Artikuj të ngjashëm