Ja sa është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës (FOTO)

By

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha vitin që lamë pas do e mbajë mend si vitin më të lumtur të jetës së tij.

Kjo pasi Sinani pikërisht në atë vit fitoi epitetin e të qenurit baba duke u bërë prind i një djali të cilin e emëroi me inicialet e tij dhe të bashkëshortes, Ansi.

E tashmë kur ka kaluar një periudhë mjaft e mirë kohore edhe djali është rritur goxha teksa më së miri do na tregojë kjo fotografi e publikuar nga Andrra mbrëmjen e kaluar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm