Publikohet dueti mes Feros dhe Stresit (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar kohë më parë mes Feros dhe Stresit.

Kënga quhet “Mahall” dhe vjen e shoqëruar me vidoeklip.

Tekstin e kanë shkruar të dy reperët ndërkaq në muzikë ka punuar M.O.B./Prive.al

Artikuj të ngjashëm