Çfarë fshihet pas këngës “Kings and Queens” të Ava Max?!

By

“Kings and Queens” është kënga e Ava Max e publikuar shtatë muaj më parë.

Ky projekt i solli goxha shumë sukses artistes me prejardhje shqiptare, e madje u ngjit lart në top lista menjëherë, sidomos tani në Tetor po arrin majet.

Por, pas kësaj kënge ka një histori.

Si një perfeksioniste e çmendur siç e quan veten Ava Max, ka punuar një vit për këtë projekt, dhe jo vetëm në Amerikë.

“Kings and Queens” që fuqizon femrën është regjistruar në studio të shteteve të ndryshme si  Gjerman, vende tjera në Europë e po ashtu në Los Angeles ka treguar për Billboard shqiptarja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm