Sinan Vllasaliu sjellë këngë për të gjithë çiftet e dashuruara

By

Sinan Vllasaliu ka publikuar një këngë të re dhe kësaj here erdhi më ndryshe se së fundmi.

“Valsi i dashurisë” i mbushur me nota shumë romantike, vjen e realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm