Pse Uki nuk është në një label?! (Video)

By

Uki Latifi i njohur si SoulKid ishte dje i ftuar së bashku me Bleron në emisionin Wazzup të Klan Kosova. Artistët promovuan këngën e tyre të re si dhe e kënduan Live versionin akustik të saj.

Gjatë intervistës Uki u pyet nëse është larguar nga On Records pasiqë atje shihej shpesh madje është thënë që kishte kontratë me këtë kompani muzikore.

Mirëpo Uki u shpreh se ai i ka raportet e mira me On Records dhe ekipin atje dhe nuk është larguar nga ky label për Elephant të Blero-s.

Këngëtari tha se ai bashkëpunon me të gjitha studiot por nuk nënshkruan kontratë se dëshiron të jetë i lirë, e nëse një artist nuk është i lirë më vjen keq për të, përfundoi Uki./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=HVmqd_kahpU

Artikuj të ngjashëm