“Stuhia po vjen” – Çfarë po paralajmëron Kidda? (FOTO)

By

Pas hitit “Malli” gjatë verës së kaluar dhe më pas “Cataleya”, Kidda ka paralajmëruar projekte të reja.

Këngëtari hyri në Instagram për të zbuluar se shumë këngë janë gati dhe do të publikohen së shpejti.

“Stuhia po vjen, bohuni gati për projektet e radhës”, ka shkruar artisti në instastory duke mos dhënë asnjë detaj tjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm